راهنمای دوره های آموزشی

متفاوت، آموزش ببینید

راهکار آکادمی در بخش آموزشی خود با دو رویکرد مجزا و منحصر به فرد سعی در توسعه دانش حقوقی وکلا و مشاوران حقوقی و همچنین عموم افراد جامعه داشته است. لذا و با نیاز سنجی همین دو رویکرد اقدام به طراحی دو دسته محتوای آموزشی نموده است.

دوره های تخصصی حقوق

این دوره های تخصصی ویژه وکلا می باشد

دوره های کاربردی ویژه

ارتقاء دانش حقوقی عموم افراد جامعه

توضیحات دوره های آموزشی

در دوره های تخصصی ویژه وکلا با توجه به تخصصی ویژه وکلای راهکار آکادمی در حقوق بیمه و دعاوی مربوط به بیمه دوره های آموزشی را به دو بخش دوره های تخصصی حقوق بیمه و دوره های مهارت های بنیادین وکالت بخش بندی گردیده است تا وکلای مشتاق به ادامه روند تخصصی حرفه خود مسیری روشن و مشخص را پیشروی خود داشته باشند.
در دروره های کاربردی ویژه اما رویگردی به گونه ای متفاوت بوده ،در این دوره ها سعی شده با ارائه اطلاعات کاربردی در ساده ترین و روان ترین حالت ممکنه عموم افراد جامعه ارائه گردد تا در تعاملات روزمره خود از لحاظ حقوقی درک صحیحی ازامور جاری داشته باشند.
هدف هیئت علمی و کادر آموزشی راهکار اکادمی در ارائه و طراحی همه دوره های آموزشی در ابتدا کمک و ارتقاء دانش حقوقی عزیزان بوده است لذا هرچند نهایت تلاش خود را در کاربردی بودن این مطالب به کار برده ایم باز هم شایان ذکر است کلیه دوره های راهکار آکادمی تا مدت یکماه بعد از خرید دارای ضمانت کامل و بی قید و شرط بازگشت وجه می باشد تا در صورت عدم رضایت از محتوا و مطالب ارائه شده شما عزیزان متحمل هیچگونه ضرر مالی نشوید.

چرا مجموعه راهکار، بهترین است؟

با سال ها کسب تجربه، بهترین نتایج را در پرونده ها رقم بزنیم.

راهکار | متمایز و منحصربفرد

تجربه کاری

+ 9 سال

مشتریان

500+ کسب و کار

اعضای تیم

30+ متخصص

خدمات

10+ خدمت تخصصی