همکاری با راهکار آکادمی

فرصت های شغلی را از دست ندهید

تیم راهکار از اساتید، وکلای جوان و کارآموزانی که به مباحث حقوق بیمه تسلط کافی داشته باشند در صورتی که تمایل به همکاری جهت مشاوره و وکالت تخصصی در این زمینه داشته باشند با اشتیاق دعوت به همکاری در زمینه های علمی و عملی حقوق بیمه می نماید.

تیم متخصص

بکارگیری کارشناسان زبده و متبحر با کارایی بالا

تسریع در انجام

اجرای منظم و مدون امور در کوتاه ترین زمان ممکن

دقت در عمل

بررسی دقیق و موشکافانه حین رسیدگی به پرونده ها

جامعیت خدمات

ارائه صفر تا صد خدمات جامع حقوقی و بیمه

همکاری در زمینه تولید محتوا

در صورتی که شما از دانشجویان حقوق هستید و توانایی و علاقه به تولید محتوا در زمینه حقوق بیمه دارید تیم راهکار مشتاقانه اماده همکاری با شما می باشد.
این همکاری در زمینه های محتوای ویدیویی و موشن گرافی، تولید عکس، پوستر و اینفوگرافی و هم چنین تولید محتوای صوتی و پادکست می باشد.
علاوه بر این در صورتی که در زمینه تولید محتوای متنی و مقاله نیز دارای تخصص می باشید تیم راهکار از این تخصص شما به گرمی استقبال خواهد کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر راهکار آکادمی تماس حاصل فرمایید.

همکاری در زمینه وکالت تخصصی بیمه

متاسفانه امروزه نه از سوی محاکم و دادگاه ها و نه حتی از سوی جامعه وکلا دید حرفه ای به مبحث حقوق بیمه نشده است و همین موضوع باعث تشتت و برهم ریختگی و بعضا بروز آرای قضایی ناهمگون و متضاد گردیده است.
در این فضا تیم حقوقی راهکار آکادمی در جهت بهبود هرچند کوچک وضع موجود، آموزش مباحث حقوق بیمه را به طور تخصصی، به عنوان رسالت اجتماعی خود تعریف نموده و علاوه بر آن از همه اساتید و صاحبنظران بزرگوار نیز جهت آموزش مباحث حقوق بیمه دعوت بعمل می آورد.
پرهیز از ارائه مباحث نظری صرف، و سعی در عملی بودن آموزش های ارائه شده و نقد آراء و رویه های قضایی موضوعی است که مطلوب و مدنظر ما در ارائه و تعریف مباحث اموزشی ارائه شده بوده است، لذا علاوه بر دعوت از همه علاقمندان، کارآموزان و وکلای دادگستری به شرکت و استفاده از مباحث ارائه شده خواهشمندیم با دید نقادانه و دقیق خود ما را در بهبود و ارتقای مطالب اموزشی ارائه شده یاری رسانند.
از اینکه برای آموزش حرفه ای خود اهمیت قائل هستید، شما را تحسین و تشویق می نماییم. این همکاری در زمینه های محتوای ویدیویی و موشن گرافی، تولید عکس، پوستر و اینفوگرافی و هم چنین تولید محتوای صوتی و پادکست می باشد.
علاوه بر این در صورتی که در زمینه تولید محتوای متنی و مقاله نیز دارای تخصص می باشید، تیم راهکار از این تخصص شما به گرمی استقبال خواهد کرد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با دفتر راهکار آکادمی تماس حاصل فرمایید. 

راهکار | متمایز و منحصربفرد

تجربه کاری

+ 9 سال

مشتریان

500+ کسب و کار

اعضای تیم

30+ متخصص

خدمات

10+ خدمت تخصصی